1066 HIBISCUS ST

COCOA, Florida 32927 · Brevard County · Parcel 23 3513-75-2-24

$30 950
Assessed Value
$105 690
Market Value
Annual Tax
$5 950
Taxable Value
Ownership
OwnerBRANAM, TREVOR L
Mailing Address1066 HIBISCUS STREET COCOA FL 32927
Property Details
Year Built1962
Living Area680 sq ft
Lot Size7 841 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$56 000
Just (Market) Value$105 690
Assessed Value$30 950
Exemptions-$25 000
Taxable Value$5 950